IZOLACE SUPERFOIL

Tepelná vícevrstvá reflexní izolace.
SuperFOIL díky reflexi odráží 95% tepla a chladu.
Šetříme Vám energie a tedy peníze.

Univerzální tepelně-reflexní izolace. Nejmodernější a nejúčinnější izolační produkt, úspora místa, času a peněz, to je SuperFOIL.

SuperFOIL poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, propouští vlhkost z domu a zároveň působí jako sálavá bariéra. Paropropustná izolace pomáhá předcházet tvorbě plísní a vlhkosti tím, že zabraňuje vzniku kondenzace páry a tepelných mostů v konstrukci budovy. Izolace SuperFOIL je vyrobena moderní technologií. Dvě vnější reflexní vrstvy jsou zesílené fólie potažené high-tech nanotechnologií Duplex, díky těmto vrstvám se materiál stává třikrát výkonnější a pevnější než běžná parozábrana.

Vnitřní vrstvy tvoří hliníkové fólie spolu s vysoce výkonnou termoizolační výplní. Na rozdíl od tradičních typů izolací funguje SuperFOIL na všech třech typech přenosu tepla, tj. vedení, proudění a sálání, což vám dává nejlepší účinnost izolace bez nutnosti použití dalších vrstev.

Vlastnosti a výhody

  • Účinná tepelná izolace
  • Hydroizolace
  • Snížené náklady na energii
  • Funkčnost všech typů proudění tepla
  • Efektivní reflexe

 

Použití izolace SuperFOIL v průmyslu:

  • Izolace rozvodů TUV, ÚT
  • Akumulační nádrže,
  • Vzduchotechnika
  • Rekuperace
  • Bazény, sauny, vířivky

Izolace SuperFOIL je technologií nového tisíciletí, která poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci a zároveň hydroizolaci. Přitom fungují všechny tři typy přenosu tepla, tj. kondukce (vedení), konvekce (proudění), radiace (záření). Díky reflexi se odráží 95% tepla a chladu zpět. To přispívá ke snížení tepelných ztrát přes střechy, zdi a podlahy.

Vícevrstvá reflexní izolace je tvořena z několika vrstev izotermické ALU fólie, vysoce výkonné termoizolační výplně a dvě vnější zesílené reflexní fólie. Výsledkem spojení těchto vrstev je tenká, lehká, flexibilní izolace, která se snadno a rychle instaluje. „SuperFOIL“ přináší tak vysokou efektivitu a flexibilitu nejen při instalaci, ale i manipulaci a logistice. Je vyrobena ze 40% recyklovaného materiálu a po své životnosti +50 let je znovu recyklovatelná.

SuperFOIL vám ušetří místo, čas a peníze na váš projekt.

Maximalizujte výkon Minimalizujte náklady

Izolace SuperFOIL poskytne vynikající výkon při zlomku tloušťky! Volbou našich produktů se připojujete k těm, kteří již nyní vedou cestu k budoucnosti izolací. Naše produkty poskytují high-tech, moderní řešení běžných problémů, jako jsou tepelné mosty.

Každý by souhlasil, že jedním z největších výdajů každého stavebního projektu je ztráta času. Nikdo nechce utrácet více peněz, než je potřeba. Naše produkty se snadno a rychle instalují.

S naší vysoce výkonnou a kvalitní řadou fóliových izolací můžete ušetřit peníze, ale přesto získáte vysoce kvalitní produkt. Můžete se těšit z toho, že naše řada izolací prošla přísným testováním a je certifikována pro splnění národních a evropských stavebních předpisů.

Podívejte se na příklady z praxe, kde jsme použili izolace SuperFOIL.

Vrata dílny
Přístroj k ohřevu (analýza olejů)
Ohřívač vody
Vrata skladu

Vysoce účinná tepelná izolace

Snížené náklady na energii

Efektivní reflexe

Funkčnost všech typů proudění tepla

Dokumenty k SuperFOIL

Technické informace

Stáhněte si informace o SuperFOIL
Superfoil

Technické informace

Stáhněte si informace o SuperFOIL

SuperFOIL

Základní ceník

Stáhněte si informace o SuperFOIL

Příklady z praxe:

Dodávka a instalace izolace SuperFoil na chladící venkovní okruh.

Provedli jsme demontáž staré izolace z venkovního klimatizačního potrubí. Po očištění celé cesty potrubí jsme provedli montáž nové izolace SuperFoil6 na klimatizační potrubí. Na závěr jsme překryli izolaci SF6 fólii SFBAMP, jež je určena proti UV záření. Díky izolaci SuperFoil zamezíme 70-90 % tepelných ztrát.

SuperFoil SuperFoil SuperFoil

MÁTE ZÁJEM? CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Napište nám

Invalid Email
Invalid Number

Odesláním zprávy skrze kontaktní formulář souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

logofooter

Kontakty

Výstavní 3224/51
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00
+420 596 624 831
esos@esosostrava.cz

O společnosti

IČO: 258 68 781
DIČ: CZ 258 68 781
Certifikáty
Kontakty