27. Mezinárodní strojírenský veletrh Nitra

nitra 2022

Vážení obchodní partneři,

Děkujeme Vám za návštěvu naší společnosti na 27. Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře, který se uskutečnil ve dnech 24.-27. 5. 2022

nitra 2022

Představili jsme Vám novinky a trendy společností ESOSSchaeffler, TOTALENERGIES, HIFI a Europafilter v oblasti prediktivní údržby 4.0, a také náš společný kompletní sortiment.

Na Mezinárodním strojírenském veletrh jsme vedli 23 obchodních jednání , na kterých jsme řešili zajímavé problémy. Například vibraci brusných kotoučů, mazání pletacího stroje nebo vibrace standu na ložiska. S klienty jsme probírali sledování stavu strojů pomocí našich vibračních on line a off line technologií Schaeffler.

nitra 2022


Spolu s našimi klienty, podnikajícími v cementářském průmyslu, jsme se zamysleli nad řešením bezdrátového mazání a sledování vibrací ventilátorů, dále řešením problému se sledováním a kvalitou vzduchu. Navrhli jsme používání vzduchových a olejových filtrů HIFI Filter, se kterými máme výborné zkušenosti. Probírali jsme nasazení automatického mazání na klíčové a problémové stroje odsávacích systémů, anebo komplexní řešení v rámci sledování a vedení proaktivní péče u malých vodních elektráren. Zabývali jsme se také filtrací kalícího oleje pomocí technologie Europafilter.

nitra 2022


Na Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme navázali spolupráci v oblasti řešení a vedení diplomových prací VŠ ve Zvolenu, Bratislavě a Žilině.

nitra 2022

Děkujeme za návštěvu a podnětnou debatu s pracovníky a vedením výrobních závodů Schaeffler z Kysuckého Nového Mesta a Skalice.

Na další setkání s Vámi se těší náš tým pracovníků, a jejich odborných partnerů, kteří Vám pomohou s řešením Vašich technických problémů.

Osobní setkání si domluvte na +421948320780 nebo  +420596624833, popřípadě na emailu asistentka1@esosostrava.cz