Den novinek v údržbě

Esos

21.4.2022 (9:00-14:00)
Den novinek v údržbě  

Vážení obchodní partneři, dovolte nám pozvat Vás jménem společnosti ESOS Ostrava na Den novinek v údržbě, který proběhne v sídle naší společnosti na Výstavní ulici 51 v Ostravě. 

Rádi si s Vámi vyměníme zkušenosti při komplexním řešení konkrétních problémů v údržbě a zodpovíme Vaše otázky. Součástí Dne novinek v údržbě bude také několik seminářů. Zveme Vás na výměnu zkušeností těchto oblastech:

  • Maziva s prodlouženou životností a oleje s nižší energetickou náročností (Jakub Grunt, zástupce společnosti TotalEnergies Marketing Česká republika s.r.o.)
  • Nová dimenze filtrování olejů – Europafilter (Mgr. Vít Šebesta, specialista tribotechnik společnosti ESOS Ostrava s.r.o. a specialista pro systémy EUROPAFILTER)
  • Optime, Smartcheck, prolink – on-line sledování stavu strojů – průmysl 4.0 (Ing. Ondřej Havel, specialista vibrodiagnostik společnosti ESOS Ostrava s.r.o.)
  • Údržba – chcete pracovat jen 8 hodin denně? (Ing. René Javorský, ředitel společnosti ESOS Ostrava, s.r.o.)
  • Nová generace mazacích systémů – Concept a Optime C1 (Vladimír Skotnica, vedoucí úseku servisu společnosti ESOS Ostrava s.r.o.)
Pozvánka Jakuba Grunta, zástupce společnosti Total Energies

 Potřebujete snížit náklady na údržbu, zvýšit spolehlivost strojů? Přijďte se inspirovat k nám.

 Svou účast potvrďte na e-mail: asistentka1@esosostrava.cz 

Pozvanka-na-den-novinek-v-udrzbe

Více jak 20 let se staráme o vaše stroje

Společnost ESOS Ostrava s.r.o. vznikla v roce 1995 a jako společnost s ručením omezeným byla zapsána v roce 2000. Od samého začátku se soustředila na zabezpečování bezporuchového chodu strojů a zařízení v široké škále oborů.

Z její činnosti také vychází základní filosofie
totální spolehlivost strojů a zařízení.

Ve svých začátcích se společnost zabývala prodejem sortimentu ložisek, olejů, gufer, klínových řemenů, nářadí pro motnáž a demontáž ložisek apod. Vývojem a postupným přehodnocováním potřeb zákazníků přešla firma na komplexní řešení potřeb v oblasti bezporuchového chodu strojů a zařízení. V praxi to znamená, že se zabývá:

  • vyhodnocováním problémového a zhavarovaného sortimentu,
  • vytváří metodiky montáže a demontáže,
  • vyhodnocuje práci mechaniků se sortimentem a na základě výsledků a hodnoccení
  • pak doporučuje a navrhuje změny a úpravy.