ESOS byl na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2023 v Brně

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno

Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom Vás seznámili s naší účastí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 10.-13.10.2023

Mezinárodní strojírenský veletrhu Brno 2023 Esos Ostrava

ESOS Ostrava, přední společnost zabývající se zabezpečováním bezporuchového chodu, opravami a prohlídkami strojů a zařízení, se opět účastnila prestižního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Mezinárodní strojírenský veletrh je významný veletrh, který se konal ve dnech 10.-13. 10. 2023. Strojírenského veletrhu se zúčastnily přední společnosti napříč průmyslovými odvětvími. Prezentovalo se přes 1 300 vystavujících firem ze 43 zemí. Tradičně nejsilněji zastoupeným oborem bylo obrábění a tváření, včetně nástrojů. 

Své expozice připravily také firmy věnující se automatizaci, elektronice, průmyslovým robotům, měřicí technice, plastům, sváření, povrchovým úpravám, hydraulice nebo materiálům a komponentům. „Díky svému širokému zaměření nabídl veletrh příležitost propojit odborníky v nejrůznějších oblastech. Vznikla tak jedinečná platforma pro sdílení zkušeností, podporu inovací a diskusi o budoucím vývoji průmyslu,“ sdělil Michalis Busios, ředitel MSV. Společnost ESOS se na tomto veletrhu prezentovala svou expozicí, kde návštěvníci mohli objevit novinky a trendy v oblasti prediktivní údržby 4.0, a také společný kompletní sortiment společností ESOSSchaefflerHIFI, SKFSuperFoil.

ESOS Ostrava na veletrhu

Úspěšná účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu

ESOS Ostrava se na tomto mezinárodním veletrhu zhostila role vystavovatele a úspěšně navázala obchodní vztahy a spolupráci s potenciálními partnery a zákazníky. Během veletrhu jsme stihli uskutečnit zhruba 50 schůzek, které nám otevřely nové obchodní příležitosti. Setkali jsme se zástupci významných firem, jako jsou například TOS Znojmo, Krpa Paper, Metaldyne Oslavany nebo Maxion Wheels, což potvrzuje důvěru a uznání, které si společnost ESOS získala na trhu.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2023 ESOS Ostrava

Prezentace inovativních řešení na Mezinárodním strojírenském veletrhu

Na expozici naší společnosti ESOS byly představeny inovativní technologie a stroje z oblasti predikce, prevence a proaktivní údržby a bezporuchového chodu strojů a zařízení. Nabídli jsme širokou škálu služeb, včetně diagnostiky strojů, filtrace olejů a olejových systémů, online měření, vibrodiagnostiky, s velkou odezvou se setkalo řešení izolačních systémů SuperFoil, které ušetří až 90 % nákladů na energie.

SuperFoil Esos Ostrava

Prohlubování obchodních vztahů

Mezinárodní strojírenský veletrh nebyl pouze příležitostí k prezentaci nejnovějších technologií, ale také ke komunikaci a navazování obchodních kontaktů. Společnost ESOS využila veletrhu k posílení vztahů se svými stávajícími partnery a k navázání spolupráce s novými klíčovými aktéry na trhu. Diskutovali jsme o oblastech filozofie predikce a cirkulace olejů, které jsou aktuálními trendy v údržbě průmyslových zařízení.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2023 ESOS Ostrava

Posilování pozice na trhu

Účast naší společnosti ESOS na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně posiluje její pozici v oblasti strojírenského průmyslu a potvrzuje její inovativní přístup k vývoji. Společnost ESOS se zaměřuje na poskytování služeb a řešení, které pomáhají zajišťovat bezporuchový chod strojů a zařízení. Naše vyspělé technologie a profesionální přístup nás činí důvěryhodným partnerem pro mnoho firem nejen v oboru strojírenství. 

Úspěšná účast na veletrhu a navázání obchodních vztahů s významnými firmami posilují reputaci společnosti ESOS a přináší jí nové obchodní příležitosti. Účast naší společnosti ESOS na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně byla opět úspěšná. Naše společnost ESOS je důvěryhodným partnerem pro mnoho firem v oboru strojírenství a elektrotechniky, a náš inovativní přístup k vývoji přináší nové obchodní příležitosti. 

Ing. Petr Lysák
Esos Ostrava

Děkujeme…

„Každé osobní setkání bylo pro nás obohacením a výměnou zkušeností z Vaší i naší praxe.“ řekl na závěr jednatel firmy Ing. Petr Lysák.

Tým společnosti ESOS Ostrava