Jsme autorizovaným distributorem společnosti SKF pro diagnostické systémy

Esos

V rámci rozšíření a zkvalitnění portfolia služeb v oblasti vibrační diagnostiky, se nám podařilo uzavřít smlouvu v oblasti Condition monitoring na produkty společnosti SKF. Nyní máme přístup ke špičkovým produktům a technologiím SKF pro monitorování stavu strojů, což nám umožňuje rychle a přesně identifikovat problémy, než dojde k havárii. 

V současné době vlastníme od společnosti SKF další certifikáty a můžeme vám poskytnout také produkty v oblasti Lubrication systems – mazací systémy. Správné mazání je klíčové pro prodloužení životnosti vašich strojů. Díky našim novým možnostem vám můžeme nabídnout nejnovější a nejefektivnější mazací systémy od SKF.

mazací systémy SKF

Můžeme vám také poskytnout profesionální nářadí pro montáž a demontáž ložisek, MAPRO, maintenance products, což zjednoduší a zrychlí údržbu vašich zařízení. Přibližně 16 % všech předčasných poruch ložisek je důsledkem špatné montáže nebo použití nesprávných montážních technik. Výběr správné montážní techniky pro vaši aplikaci vám pomůže prodloužit životnost vašeho ložiska a snížit náklady způsobené předčasným selháním ložiska a také potenciálním poškozením aplikace. Provádíme audity používaného nářadí a stanovujeme metodiky montáže a demontáž ložisek.

nářadí MAPRO

Proč by vás to mělo zajímat? 

  • Zvýšená produktivita: Menší počet neplánovaných výpadků znamená vyšší efektivitu a produktivitu.
  • Nižší náklady na údržbu: Díky prediktivní údržbě můžete snížit náklady na opravy a náhradní díly.
  • Delší životnost strojů: Kvalitnější a efektivnější údržba znamená delší životnost vašich strojů a zařízení.

Začněte těžit z nejnovějších technologií a odborných znalostí, které vám můžeme nabídnout díky naší nové spolupráci se SKF. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak můžeme pomoci zlepšit výkon a spolehlivost vašich strojů a zařízení.

certifikát SKF ESOS Ostrava

Pro více informací jsme k dispozici na mailu esos@esosostrava.cz 
nebo na telefonním čísle +420 596 624 831.