Mezinárodní strojírenský veletrh 2019 se povedl, děkujeme !

MSV Brno 2019

Ve dnech 7.-11.10. se v Brně konal Mezinárodní strojírenský veletrh, kterého jsme se aktivně zúčastnili. Jak říká jednatel společnosti ESOS Ing. Petr Lysák: „Celkem náš stánek navštívilo přes 80 zákazníků a spolupracujících firem, což je pro nás ohromující číslo a zejména nás překvapil zájem o spolupráci ve všech oblastech. Aktuálně připravujeme pro naše zákazníky další 4 nové produkty a služby, takže věříme, že budete s rozšířenou nabídkou spokojeni.“

Na veletrhu byly zastoupeny všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Hlavním tématem MSV byl Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. V roce 2019 se souběžně s MSV konaly i veletrhy Transport a Logistika a ENVITECH. Zvýrazněným tématem veletrhu ENVITECH byla cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přibližně 300 novinářů. Součástí veletrhu byl špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Ještě jednou děkujeme za vaši návštěvu našeho stánku a těšíme se na další spolupráci. Děkujeme také kolegům za výbornou přípravu a spolupráci.

MSV Brno stánek ESOS

MSV Brno stánek ESOS

 

MSV Brno stánek ESOS

 

MSV Brno stánek ESOS