Novinky a inovace v novém magazínu PARTNER

Vážení obchodní partneři a profesionálové v oblasti údržby, s radostí Vám představujeme nejnovější vydání našeho odborného magazínu PARTNER. Věnujeme se aktuálním trendům a inovacím v oblasti údržby strojů a zařízení.

V tomto čísle se zaměřujeme na důležité téma Inovace v filtračních technologiích. Představíme Vám revoluční vakuovou filtrační jednotku od společnosti ESOS Ostrava. Ta představuje unikátní řešení v oblasti čištění a regenerace olejů, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.

vakuová filtrační jednotka v magazínu Partner

Dále se dočtete o klíčových aspektech filtrace olejů v tlakových okruzích, včetně kompresorů a vysokotlakých hydraulických systémů, které jsou nezbytné pro bezporuchový provoz Vašich strojů. Představíme Vám nový přístroj na vibrační analýzu, Microlog dBX. Umožní Vám efektivněji diagnostikovat a předcházet potenciálním problémům spojeným s vibracemi vašich strojních zařízení.

Microlog 1

V neposlední řadě se věnujeme tématu Vyvažování. Cílem vyvažování je minimalizace nebo úplné odstranění nežádoucích vibrací a nerovnoměrného zatížení, což vede ke zvýšení efektivity a životnosti strojů. Zaměříme se i na pravidelné vzdělávání zaměstnanců společnosti ESOS.

vyvažovačka

Je nám ctí, že můžeme být Vaším partnerem v oblasti moderní údržby a společně s Vámi hledat cesty k efektivnějšímu a ekonomičtějšímu provozu Vašich strojů a zařízení. Věříme, že informace a inovace, které jsme pro Vás v tomto vydání magazínu PARTNER připravili, Vám přinesou nové podněty a inspiraci pro Vaši práci.

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu a jakékoli dotazy, které by Vás mohly napadat během čtení našeho magazínu.

2024-03-ESOS-Ostrava-1

Od samého začátku se soustřeďujeme na zabezpečování bezporuchového chodu strojů a zařízení v široké škále oborů. Z naší činnosti také vychází základní filosofie totální spolehlivost strojů a zařízení. Jsme ESOS Ostrava, s.r.o.