Ohlédnutí za Mezinárodním strojírenským veletrhem v Nitře

Mezinárodní strojírenský veletrh Nitra

Nitra ve dnech 23.-25. 5. 2023 hostila už 28. Mezinárodní strojírenský veletrh, který přilákal odborníky i laickou veřejnost z oblasti strojů, svařování, hutnictví, automatizace a mechanizace. Naše firma ESOS je jedním z pravidelných vystavovatelů na tomto veletrhu, specializujeme se na na zabezpečování bezporuchového chodu, opravy a prohlídky strojů a zařízení v široké škále oborů.

V expozici naší společnosti ESOS se návštěvníci veletrhu mohli seznámit s nejnovějšími technologiemi a stroji z oblasti strojírenství a elektrotechniky. Během čtyřdenního veletrhu zástupci naší společnosti ESOS absolvovali zhruba 30 schůzek s potenciálními partnery a zákazníky. Nechyběla ani nutná dávka kofeinu – vypili jsme celkem 5 litrů kávy. Kromě obchodních jednání jsme také posilovali vztahy a navazovali nových kontaktů, které jsou pro budoucí spolupráci klíčové. V tomto duchu bylo připito na budoucí spolupráci 2 litry slivovice, čímž byla připomenuta i tradice a kultura regionu.

Expozice naší společnosti ESOS přilákala také zástupce významných firem, jako jsou Slovnaft, Mondelez, Schaeffler, Tubapack, ZKW, SKF nebo Duslo Šala. Setkání se zástupci těchto společností poskytlo naší firmě ESOS další možnosti pro navázání obchodních vztahů a spolupráci v budoucnu. Zvláštní důraz jsme kladli na setkání se zástupci Slovenské spoločnosti údržby. Diskutovali jsme aktivní účast společnosti ESOS na Národním fóru údržby. Největší zájem firmy projevily v oblasti filozofie predikce a také v oblasti cirkulace olejů. To odráží aktuální směr, tedy úsporu peněz, čau a práce. Tato diskuse odráží angažovanost firmy ESOS v oblasti údržby průmyslových zařízení. Také snahu o spolupráci s dalšími klíčovými aktéry na trhu.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře je každoročním důležitým setkáním odborníků a firem z oblasti strojírenství a elektrotechniky. Účast společnosti ESOS na tomto veletrhu posiluje její pozici v oblasti strojírenského průmyslu a potvrzuje její inovativní přístup k vývoji.
https://agrokomplex.sk/strojarsky-veltrh/