Stali jsme se distributory společnosti Schaeffler v oblasti on line sledování vibrací stavu strojních zařízení.

Společnost ESOS Ostrava, s.r.o. a ESOS Sk, s.r.o. se stává distributorem společnosti Schaeffler v oblasti on line sledování vibrací stavu strojních zařízení.

Novinkou je zařízení OPTIME, které získalo cenu „Red Dot Award“ 2021  – designová kvalita v kategorii „Inteligentní produkt“ a „Průmyslová zařízení“.  

Instalací zařízení Optime získáte:

-komplexní a automatizované on line sledování stavu ložisek, strojů a zařízení, včasné varování, zvýšení spolehlivosti a hospodárnosti strojů a zařízení

-až 50% úsporu oproti měření a sledování pomocí off line měření

-sledování teploty

-jednotná platforma pro ostatní on line systémy Schaeffler – Smartcheck a Prolink

-výsledky měření a trendů vždy včas a v ruce – mobilní aplikace

-bezdrátový systém

-jednoduchá instalace

-centrální středisko sledování stavu v Ostravě v naší společnosti, vyhodnocení, návrh řešení k odstranění problémů

-rychlý servis a aktualizace systému, kontroly

-komplexnost v řešení sledování stavu strojů a v řešení problémů – možnost další diagnostiky (analýzy olejů, termodiagnostika, diagnostika hydrauliky, preventivní prohlídky, servis, opravy strojů , školení pracovníků údržby, výroby, dodávky  ložisek Schaeffler, olejů TOTAL, mazací systémy Concept, filtry HIFI

-poradenství

Nyní, pouze za cenu instalace, můžete vyzkoušet sledování stavu vašich strojů a zařízení. Naši technici jsou vám nápomocni při instalaci, sledování, vyhodnocování a hledání kořenových příčin vzniklých problémů. Zajišťujeme spolehlivost chodu vašich strojů a zařízení. 

Kontakt:

obchod@esosostrava.cz

+420596624831

+420596624833