Speciální nabídka EUROPAFILTER do konce března 2021

Rok 2020 měl být rokem oslav 30 let na trhu s našimi produkty na čištění oleje světové úrovně. Oslavy byly pozastaveny kvůli pandemii, což jsme nemohli předvídat ani zvládnout. Doufáme, že jste Vy, všichni naši partneři a klienti prošli pandemií bezpečně. Za ESOS Ostrava a Europafilter Vám přejeme zdraví a úsměv. Předpokládáme, že se vrátíme do normálnějšího roku a že brzy můžeme přejít k běžnějším rutinám a vytvářet s Vámi a našimi produkty dobré obchody.

EUROPAFILTER EF2115V

Protože víme, že jste  v uplynulém roce ztratili možnost využít nabídky 30leté kampaně, kterou jsme měli během roku 2020, rozhodli jsme se ji prodloužit do konce prvního v prvním čtvrtletí roku 2021.

Abychom podpořili Vaše podnikání, připravili jsme výrazné slevy, které Vám pomohou snížit náklady na opravy, servis, oleje a výrazně zvýšit spolehlivost vašich strojních zařízení.

EUROPAFILTER EF2115V

V případě zájmu nás kontaktujte, spojí se s Vámi odborníci, kteří Vám problematiku filtrace olejů, olejových systémů a čistoty oleje vysvětlí a navrhnou filtrační jednotku přímo na míru.

Více o filtrační jednotce Europafilter zde

Akční ceník filtračních jednotek k stáhnutí zde

Výstavní 3224/51
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
+420 596 624 831
esos@esosostrava.cz